SeneCura SeniorCentrum Liberec

Pro zájemce

Pokud máte zájem o služby našeho SeniorCentra (Domov pro seniory nebo Domov se zvláštním režimem), je třeba nejprve si vyplnit a následně podat Žádost o poskytnutí sociální služby. Žádost o poskytnutí sociální služby si můžete stáhnout níže nebo také vyzvednout osobně u sociální pracovnice SeniorCentra, která Vám představí nabízené služby, provede Vás našimi prostory a popř. Vám pomůže Žádost vyplnit. Součástí Žádosti je i Vyjádření lékaře. Toto Vyjádření Vám vyplní Váš současný praktický nebo ošetřující lékař. Ve chvíli, kdy do Domova doručíte vyplněnou Žádost včetně Vyjádření lékaře je Žádost považována za kompletní. Žádost můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na adresu SeniorCentra.
Každý klient pak s námi před nástupem do SeniorCentra uzavře písemnou Smlouvu o poskytnutí sociální péče, která upravuje konkrétní požadavky a potřeby klientů a způsob poskytování služeb.

Potřebné dokumenty ke stažení pro služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem:
ŽÁDOST O PŘIJETÍ
VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE K PŘIJETÍ

Co se Vám může hodit:
SEZNAM DOPORUČENÝCH VĚCÍ
INFORMACE K PŘÍCHODU
NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD
STÍŽNOSTI, PŘIPOMÍNKY, NÁMĚTY

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte zájem o prohlídku, obraťte se na naši sociální pracovnici nebo můžete použít náš online formulář.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ: Chcete se nás na něco zeptat? Potřebujete poradit?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Odesílám formulář

 

Úhrada péče:

Úhrady za pobyt jsou stanoveny v souladu se zněním zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a prováděcí vyhlášky č. 505/2006 Sb., v platném znění. Kompletní informace o cenách získáte v SeniorCentru při osobní návštěvě od sociální pracovnice, která Vás zároveň provede naším zařízením.

Možné způsoby platby úhrady:

  • převodem z osobního účtu, platba trvalým příkazem,
  • jiné způsoby úhrady je možné konzultovat v rámci jednání se zájemcem o sociální službu.

 

Základní činnosti při poskytování sociálních služeb domova pro seniory a domova se zvláštním režimem v detailu podle vyhlášky k zákonu o sociálních službách.
Nabídka poskytovaných sociálních služeb.