Domů > NAŠE SLUŽBY

Zaregistrovat se k newsletteru
Zavřít
SeneCura SeniorCentrum Liberec
Angebote 2017-10-17T16:24:24+00:00

Více radosti ze života

SeneCura SeniorCentrum Liberec nabízí sociální službu Domov se zvláštním režimem a Domov pro seniory. Svým klientům zajišťuje 24 hodinovou péči.

U nás stojí člověk a jeho individualita v centru zájmu. Veškerá naše péče se řídí potřebami a přáním klienta tak, aby se cítil jako doma.

Každý den žijeme naším mottem „Život pokračuje s námi“. Naplnit nám ho pomáhají i naše unikátní programy:

  • Chutně a zdravě: denně připravujeme čerstvé pokrmy v naší kuchyni ve spolupráci s nutričními specialisty. Zároveň vycházíme vstříc stravovacím návykům každého klienta.
  • Večeře při svíčkách: jednou za rok pozveme rodinné příslušníky klienta na večeři o třech chodech, aby si užil krásný večer se svou rodinou.
  • Výměnné pobyty: klientům umožňujeme strávit dovolenou v ostatních domovech SeneCura v České republice.
  • Roční přání: s radostí plníme velká i malá přání našich klientů.
  • „Fit a pohyblivý 70+“: fitness program pro domovy se speciálně vybavenými fitcentry, kde mohou klienti i senioři z okolí trénovat pod odborným dohledem a trvale tak zlepšovat svou pohyblivost.
  • Setkávání generací: v některých domovech máme vlastní školky a úzce spolupracujeme i se školkami v okolí. Pestrého programu aktivit, výletů a koncertů, se mohou kdykoliv zúčastnit i blízcí lidé klienta nebo lidé z okolí. Naše dveře jsou vždy otevřené.

ODKAZY

Česká alzheimerovská společnost
Asociace poskytovatelů sociálních služeb
gerontologie.cz