Domů > O nás

Zaregistrovat se k newsletteru
Zavřít
SeneCura SeniorCentrum Liberec
 • SeneCura SeniorCentrum Liberec

Das Haus 2017-10-17T16:22:22+00:00

Domov, v němž se budete cítit dobře

Domov, v němž se budete cítit dobře

SeneCura SeniorCentru Liberec vyrostl na předměstí Liberce ve Vratislavicích nad Nisou. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno v lednu 2019. Výhodou je jeho dopravní dostupnost, z Jablonce je možné sem dojet tramvají na zastávku přímo u domova. SeniorCentrum je zároveň poblíž sjezdu z dálnice na Prahu nebo Mladou Boleslav.  Další výhodou je malebné prostředí blízko přírodě a krásnou scenérií. Na zahradu s terasou  přímo navazuje rozlehlý Vratislavický park. V letních měsících je zde otevřen kiosek s nápoji a občerstvením, klienti se mohou volně procházet a vzájemně se potkávat, a to třeba i s dětmi z přilehlého dětského hřiště. Z pokojů je krásný výhled na Jizerské hory a za pěkného počasí dokonce i na Ještěd. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 49 lůžek a službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 99 lůžek. Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence. Celá budova je bezbariérová a je členěna do 5 nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, fitness centrum, wellness místnost se Snoezelenem aj. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj vyzdobit dekoračními předměty.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha a spolupráce s komunitními centry, mateřskými školami a školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu je s oblibou využívána naše zahrada.

 

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s více než 6 800 lůžky a s více než 80 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, kde je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí. 

Jsme členem:

Provozovatelem SeniorCentra Liberec je SeneCura SeniorCentrum Liberec s.r.o.  Zřizovatelem SeneCura SeniorCentra Liberec s.r.o. je česká společnost SeneCura s.r.o., Štefánikova 32, 150 00 Praha 5 – Smíchov. SeneCura SeniorCentrum Liberec poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

SeniorCentrum Liberec jedním pohledem

 • Kapacita DS 20 lůžek a DZR 30 lůžek
 • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a s krásnými výhledy na okolí
 • Služby pedikúra a kadeřník
 • Nadstandardní strava
 • Wi-Fi
 • Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie, vzpomínková terapie
 • Bohaté aktivizační programy
 • Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
 • Specializované fitness centrum pro seniory
 • Zastávka tramvaje přímo před domovem