SeneCura SeniorCentrum Liberec

Domov, v němž se budete cítit dobře

SeneCura SeniorCentrum Liberec se nachází na předměstí Liberce ve Vratislavicích nad Nisou. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno v roce 2019. Výhodou je jeho dopravní dostupnost se zastávkou tramvaje přímo u domova. Okouzlí vás i malebné prostředí blízko přírodě s krásnými scenériemi. Na naší zahradu s terasou přímo navazuje rozlehlý Vratislavický park, který je ideálním místem pro procházky či rodinná setkání, využít zde můžete i kiosek s občerstvením nebo dětské hřiště. Domov má kapacitu 126 lůžek s péčí 24 hodin, 7 dní v týdnu. V rámci registrované služby Domov pro seniory máme k dispozici 46 lůžek a v rámci služby Domova se zvláštním režimem 80 lůžek. Celá budova je bezbariérová a je členěna do 5 nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory a fitness centrum. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele, TV a vlastním sociálním zařízením. Rodiny klientů mohou využít i plně vybavený pokoj pro hosty. Z pokojů našeho domova je krásný výhled na Jizerské hory a za pěkného počasí dokonce i na Ještěd.

Naše zařízení  je držitelem ocenění Značky kvality v sociálních službách: 

  

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Přízemí domu je navrženo tak, aby zde bylo možné poskytovat řadu služeb a akcí přístupných také obyvatelům města a rodinám seniorů i jejich blízkým. Naše SeniorCentrum se svému okolí neuzavírá. Právě naopak. Vybízí k setkávání a přirozené interakci s okolím a podporuje kontakt a komunikaci a stává se tak jakýmsi sociálním centrem dané oblasti.

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s více než 7 500 lůžky a s více než 84 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu klientům nejen v Libereckém kraji, ale i v celé České republice, kde je SeneCura předním soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí a alzheimerem.

Provozovatelem SeniorCentra Liberec je SeneCura SeniorCentrum Liberec s.r.o.  Zřizovatelem je společnost SeneCura s.r.o.,Ke Smíchovu 1144/144, 154 00 Praha 5 – Slivenec. SeneCura SeniorCentrum Liberec s.r.o. poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Jsme členem:  

       

Podporuje nás Liberecký kraj:

SeniorCentrum Liberec jedním pohledem

• V provozu od roku 2019, celková kapacita 126 lůžek
• Zahrada s terasou a přímým vstupem do přilehlého parku s kioskem a občerstvením
• Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
• Na každém patře klubovna pro setkávání klientů s rodinou
• Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie

• Nadstandardní strava
• Bohaté aktivizační programy, masáže, pedikúra, wifi
• Pravidelné zahradní slavnosti
• Poloha domova umožňuje zapojení do sociálního života v okolí
• Skvělá poloha i dopravní dostupnost