SeneCura SeniorCentrum Liberec

OMEZENÍ NÁVŠTĚV SeniorCentrum Liberec

Vážení rodinní příslušníci,

vzhledem k aktuálně nepříznivé epidemiologické situaci v České republice a z důvodu prevence šíření COVID-19 a ochraně zdraví vašich blízkých jsme nuceni přistoupit k opětovnému omezení návštěv.

Od 11. 9. 2020 budou návštěvy možné pouze ve venkovních prostorech našeho SeniorCentra. Zároveň vám bude umožněna návštěva pouze v případě, že budete mít po celou dobu návštěvy ústa a nos zakryty rouškou.

Koordinace návštěv

Návštěvy budou probíhat pouze v prostorech zahrady a jejich počet bude opět koordinován:

  • Návštěvy budou možné pouze po předchozí domluvě.
  • Návštěvy budou možné každý den v čase od 13:00 do 16:00 hodin.
  • Pro každou návštěvu je vyhrazen čas maximálně 20 minut.
  • Pro rezervaci návštěvy se obracejte ve všední dny od 7:00 do 15:00 telefonicky na sociální pracovnice: +420 702 293 639 nebo 602 269 090.
  • Pro rezervaci návštěvy využijte online tabulku Google na tomto odkazu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nP2Drnj0owPhwVppAxb3lPy-vmbVThAD5SpYsurhkGs/edit?usp=sharing, ve které uvidíte dostupné termíny pro návštěvu.
  • Bez roušky zakrývající vaše ústa a nos vám nebude návštěva umožněna.

I nadále dodržujeme v našem domově zavedená preventivní opatření vůči našim klientům i zaměstnancům, která se nám do této doby osvědčila. Historicky nejvyšší počty nakažených nás ale zároveň nutí k tomu, že pokud dojde ze strany návštěvníka k porušení nastavených opatření, bude z prostor domova vykázán. Pouze přísné dodržování preventivních opatření spolu s osobní odpovědností nás všech zajistí ochranu zdraví našich klientů i v následujících měsících.

Vývoj situace budeme pečlivě sledovat a vyhodnocovat. Pokud počty nakažených budou i nadále výrazně růst, nemůžeme bohužel vyloučit ani opětovné úplné uzavření domova návštěvám.

O jakýchkoliv změnách režimu návštěv vás budeme samozřejmě bezodkladně informovat.

Děkujeme vám za pochopení a spolupráci.

S pozdravem SeneCura SeniorCentrum Liberec.

 Další článek