Domů > Novinka na úvodní stránku > Změna pravidel návštěv

SeneCura SeniorCentrum Liberec

Změna pravidel návštěv

Vážení rodinní příslušníci,

návštěvy klientů se od pátku 26. listopadu 2021 řídí návštěvními hodinami. Návštěvy budou kontrolovány a regulovány.

Návštěvní hodiny:

Pátek 13:00 – 16:00

Sobota 13:00 – 16:00

Neděle 13:00 – 16:00

Ke každému jednomu klientovi mohou přijít 2 osoby v rámci jedné denní návštěvy.

Na recepci se musíte prokázat platným certifikátem o vakcinaci (nejméně 2 dávky očkování), platným potvrzení o prodělání nemoci (lhůta do 180 dní od pozitivního testu), platným PCR testem (platnost 72h) nebo platným antigenním testem (platnost 24h). Kdo je očkován pouze jednou dávkou nebo nemá 14 dní po druhé dávce, musí doložit ještě platný test.

Ke každému certifikátu musíte předložit i doklad totožnosti – občanský průkaz. Potvrzení o platnosti testu musí být z laboratoře, s razítkem zařízení a čitelným datem. Kdo nebude mít platné potvrzení o bezinfekčnosti, občanský průkaz a respirátor, nebude na návštěvu vpuštěn. Při vstupu si prosím dezinfikujte ruce a měřte teplotu na termokameře. Budovu musíte opustit do 16h, prosím dodržujte tento čas, po této hodině bude vchod již uzavřený.

PO CELOU DOBU NÁVŠTĚVY MUSÍTE MÍT RESPIRÁTOR TŘÍDY FFP2, DO BUDOVY NEBUDE VPUŠTĚNA OSOBA POUZE S CHIRURGICKOU ROUŠKOU. RESPIRÁTOR SI PROSÍM PONECHTE PO CELOU DOBU NÁVŠTĚVY. PROSÍME O MAXIMÁLNÍ ZODPOVĚDNOST Z VAŠÍ STRANY. JE TO PRO NAŠE KLIENTY VELMI DŮLEŽITÉ, NÁKAZA ZNAMENÁ VELKÉ OMEZENÍ ŽIVOTA NA DOMOVĚ, SPOLEČNÝCH AKCÍ I AKTIVIT, VE FINÁLE I IZOLACE NA POKOJÍCH, ČEMUŽ SE OPRAVDU CHCEME VYVAROVAT.

 Další článek