Domů > Pro zájemce

Zaregistrovat se k newsletteru
Zavřít
SeneCura SeniorCentrum Liberec
  • Život pokračuje s námi

Pro zájemce

Pokud máte zájem o služby našeho SeniorCentra (Domov pro seniory nebo Domov se zvláštním režimem), je třeba nejprve si vyplnit a následně podat Žádost o poskytnutí sociální služby. Žádost o poskytnutí sociální služby si můžete stáhnout níže nebo také vyzvednout osobně u sociální pracovnice SeniorCentra, která Vám představí nabízené služby, provede Vás našimi prostory a popř. Vám pomůže Žádost vyplnit. Součástí Žádosti je i Vyjádření lékaře. Toto Vyjádření Vám vyplní Váš současný praktický nebo ošetřující lékař. Ve chvíli, kdy do Domova doručíte vyplněnou Žádost včetně Vyjádření lékaře je Žádost považována za kompletní. Žádost můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na adresu SeniorCentra.
Každý klient pak s námi před nástupem do SeniorCentra uzavře písemnou Smlouvu o poskytnutí sociální péče, která upravuje konkrétní požadavky a potřeby klientů a způsob poskytování služeb.

Potřebné dokumenty ke stažení:
ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO SeniorCentra
VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE K PŘIJETÍ

Co se Vám může hodit:
SEZNAM DOPORUČENÝCH VĚCÍ
INFORMACE K PŘÍCHODU
STÍŽNOSTI_PŘIPOMÍNKY­­_NÁMĚTY

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte zájem o prohlídku, obraťte se na naši sociální pracovnici nebo můžete použít náš online formulář.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ: Chcete se nás na něco zeptat? Potřebujete poradit?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.